۲ دقیقه
جراحی واژن در تهران

جراحی زیبایی واژن و انواع آن

آنچه می خوانید...

روش های مختلف برای زیبا کردن واژن

امروزه انجام جراحی های زیبایی واژن محبوبیت بسیاری پیدا کرده است که توسط بهترین دکتر واژینوپلاستی در تهران انجام می شود و خانم ها دلایل متعددی برای دنبال کردن این روش ها دارند. لابیاپلاستی، جوانسازی واژن و کوچک کردن کلاهک کلیتوریس از جمله این روش ها هستند که با هدف بهبود زیبایی ظاهری، بالا رفتن اعتماد به نفس و در نهایت افزایش میل جنسی انجام می شوند.
در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی هر یک از سه روش گفته شده بپردازیم.


واژینوپلاستی چیست؟

به مرور زمان و با بالا رفتن سن، واژن حالت شل و افتاده ای پیدا می کند و بعد از زایمان های متعدد، خاصیت کشسانی و الاستیسیته خود را از دست می دهد و معمولا بعید به نظر می رسد که خود به خود به حالت طبیعی و اولیه خود برگردد.
در چنین شرایطی، خانم ها و یا شریک جنسی شان از کم شدن میل جنسی شکایت می کنند.
شل شدن عضلات و ماهیچه های واژن هم چنین می تواند منجر به بروز بی اختیاری ادرار از نوع استرسی شود.
واژینوپلاستی که با عنوان جوانسازی واژن نیز شناخته می شود، به رفع تمامی این مشکلات کمک می کند و واژن از لحاظ تنگی همانند حالت طبیعی خواهد شد.

 

کوچک کردن کلاهک کلیتوریس چیست؟

فلپ پوستی، کلیتوریس را احاطه می کند. در برخی خانم ها، اندازه کلاهک به اندازه ای است که کلیتوریس را به طور کامل می پوشاند که نتیجه آن کم شدن میزان حساسیت در طول رابطه جنسی و کاهش میل جنسی می باشد.
جراحی کوچک کردن  توسط بهترین جراح زیبایی واژن کلاهک کلیتوریس، روش موثری است که به برداشت بافت اضافی از روی کلیتوریس کمک می کند. روشی که با کمترین میزان تهاجم انجام می شود و در حدود نیم تا یک ساعت به طول می انجامد.
بسیاری از بیماران بعد از انجام این روش جراحی، از بیشتر شدن میل جنسی شان رضایت کامل دارند.
خانم هایی که قصد انجام جراحی هایی زیبایی واژن دارند، حتما باید با متخصص زنان در خصوص جنبه های مختلف هر یک از روش ها مشاوره داشته باشند. پزشک با بررسی آناتومی و معاینه ناحیه تناسلی به این نتیجه می رسد که کدام روش برای شما مناسب تر می باشد.

Source: https://www.davidghozland.com/the-3-most-common-vaginal-surgeries/​

دکتر نارسیس نصیری

دکتر نارسیس نصیری

متخصص زنان و زایمان، جراح زیبایی زنان با ارائه بهترین و تخصصی ترین خدمات جراحی زیبایی واژن مانند لابیاپلاستی، جراحی تنگ کردن واژن، سفید کردن واژن در منطقه پاسداران تهران. دکتر نارسیس نصیری از سال ۱۳۷۸ به صورت تخصصی بر روی جراحی زیبایی واژن و زایمان بدون درد تمرکز ویژه داشته و تا کنون عمل های موفق با رضایتمندی بالای مراجعین عزیز را به همراه داشته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *