۱۲ دقیقه
بلیچینگ واژن

سفید کردن واژن

آنچه می خوانید...

 

آیا جزء کسانی هستید که می خواهید روشی برای روشن کردن رنگ تیره آلت تناسلی خود بیابید؟

زنان زیادی هستند که رنگ تیره واژن شان را از آزار دهنده ترین و کلافه کننده ترین موضوعاتی می دانند که دائما به فکر تغییر رنگ و زیبایی آن هستند. این دغدغه را زنان متاهل به طور دقیق و ملموس می توانند درک کنند.

می دانید چرا تیرگی واژن دغدغه بسیاری از زنان متاهل است؟

بلیچینگ واژن

ما در این مقاله به موضوع مهم و اساسی تیرگی واژن و روش مطمئن و ماندگار در جهت روشن کردن رنگ آن می پردازیم.

از بلیچینگ که راهکاری برای خلاصی از رنگ تیره پوست واژن است چه می دانید؟

بهترین جراح تنگ کردن واژن در خصوص علت انجام بلیچینگ واژن این گونه توضیح می دهند که ، تیرگی در نواحی آلت تناسلی مساله ای است هم برای مردان و هم برای زنان ممکن است اتفاق بیفتد. اما زنان بسیار بیشتر از مردان با این موضوع دغدغه مند رفتار می کنند.

بدین معنا که مدام با دیگران مشورت می کنند که چگونه می توانند از این موضوع رهایی پیدا کنند و واژنی زیبا داشته باشند. زیبایی برای خانم ها مساله ای مهم است. اگر شما هم خانم باشید متوجه خواهید بود که چقدر این موضوع می تواند هنگام رابطه جنسی به شما حس خوب و اعتماد به نفس بدهد. اگر مایل هستید که در خصوص بلیچینگ واژن و روش های آن مطلع شوید، به توضیحات دکتر نارسیس نصیری جراح زیبایی زنان توجه فرمایید.

بلیچینگ واژن چیست؟

در این روش بهترین جراح زیبایی واژن  با استفاده از لیزر هایی که برای همین نوع از جراحی زیبایی تولید شده اند به روشن کردن پوست می پردازد. برای انجام لیزر، انواع مختلفی از برندهای متفاوت از لیزر ها وجود دارد که می توانند بسیار موثر و نتیجه بخش باشند.

دکتر نارسیس نصیری، با استفاده از لیزر مونالیزا برای خانم های عزیز بلیچینگ واژن را انجام می دهند.

تیرگی واژن به چه دلایلی رخ می دهد؟

 1. بخشی از خانم ها در اثر عوامل ارثی تیرگی واژن را تجربه می کنند. در واقع در این ها به طور ژنتیکی رنگدانه های قسمت واژن زیاد است و تراکم رنگدانه ها باعث می شود که تیره دیده شود.
 2. برخی از زنان و آقایان به دلیل اینکه چاق اند و ران های بسیار بزرگی دارند، هنگام راه رفتن آلت آنها به جهت تماس دائمی با ران ها و پاها تیره می شود.
 3. متاسفانه به جهت تولید لباس های زیر با کیفیت کم و از جنس پلاستیک ما شاهد رشد تعداد کسانی هستیم که تیرگی واژن را عذاب آور می دانند. بدین جهت که لباس های زیر بی کیفیت بر رنگ این نواحی می توانند تاثیر بگذارند چون تحریکات زیادی را روی رنگدانه ها دارند.
 4. برخی از زنان عادت دارند که از شلوارهای جذب استفاده کنند همین موضوع علتی می شود بر اینکه تماس لباس ها با بدن زیاد باشد و تیرگی ایجاد شود.
 5. افزایش سن نیز از عواملی است که در تیرگی واژن کم تاثیر نبوده و ما در بسیاری از زنان شاهد این موضوع هستیم.
 6. یکی از عواملی که ممکن است برای عده ای تعجب آور باشد این است که اگر دختر و یا زنی دچار تخمدان پلی کیستیک باشد این اتفاق منجر به این می شود که تیرگی ایجاد شود.
 7. زنان معمولا دردوره بارداری، زایمان و شیردهی این تیرگی را بیش از پیش تجربه می کنند.
 8. دختران و پسران در دوره بلوغ شاهد گسترش این تیرگی در ناحیه تناسلی خود هستند.( به علت فعالیت گسترده هورمون های زنانه و مردانه .)

بلیچینگ واژن

 

دکتر نارسیس نصیری جراح زیبایی زنان در خصوص علت انجام بلیچینگ واژن این گونه توضیح می دهند که ، تیرگی در نواحی آلت تناسلی مساله ای است هم برای مردان و هم برای زنان ممکن است اتفاق بیفتد. اما زنان بسیار بیشتر از مردان با این موضوع دغدغه مند رفتار می کنند. برای دریافت پاسخ سوالات خود در خصوص روش های سفید کردن واژن می توانند به خانم دکتر نارسیس نصیری مراجعه می کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره با شماره ۲۲۵۸۵۷۰۵ تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید با اینستاگرام با ما در ارتباط باشید.

 

سخن آخر

در پایان این نگارش قصد داریم که توصیه ای به عزیزان داشته باشیم. خانم های عزیز باید توجه داشته باشند علیرغم اینکه این روش در دهه اخیر در حال انجام است و جامعه آماری بالایی در روند این درمان قرار گرفته اند و نتیجه مطلوب کسب کرده اند، اما باید گفت حتما و حتما در انتخاب پزشک خود دقیق و حساس عمل کنید. تخصص و مهارت پزشک ملاکی برای کسب موفقیت  است و نباید به راحتی از آن عبور کنید.

 

دلایل تیرگی واژن 

یکی از شایع ترین مشکلات در زیبایی زنان ، تیره شدن ناحیه تناسلی می باشد که می تواند تاثیر به سزایی در روحیه و کیفیت روابط زناشویی داشته باشد . از این رو بسیاری از خانم ها از تیره شدن واژن خود ناراضی بوده و به دنبال راهی برای از بین بردن این تغییر رنگ که به نظر دائمی می آید می باشند .

قبل از هر اقدامی برای از بین بردن تیرگی ناحیه تناسلی نیاز است تا شما علت تیره شدن آن را بررسی نمایید . با مراجعه به متخصص زنان و زایمان می توانید مشکلاتی که باعث تیره شدن واژن شده اند را بررسی نمایید و راه های سفید کردن واژن را از ایشان جویا شوید .

تیره شدن واژن بر اثر چاقی

چاقی و اضافه وزن می تواند باعث ایجاد تیرگی در نواحی زیر بغل ، کشاله ران و ناحیه واژن بشود . تیره شدن واژن بر اثر چاقی به علت افزایش میزان چربی و رطوبت در این ناحیه ایجاد می شود که می توان با رعایت تناسب اندام و وزن ایده آل مانع از بروز آن شد .

تجمع چربی در ناحیه واژن می تواند مانع از عبور هوای مناسب شود و با تحریک پوست باعث تیره شدن و التهاب آن می شود . البته یکی از روش های سفید کردن واژن ، لابیاپلاستی است که می تواند تیرگی لبه های واژن را برطرف نماید.

بارداری و تیره شدن ناحیه تناسلی

یکی از عوارضی که بعد از بارداری می تواند ایجاد شود ، تیره شدن ناحیه تناسلی است که می تواند در اثر تغییرات هورمونی این دوره و البته اضافه وزنی که در این دوران وجود دارد ، پدید آید . همانطور که مشاهده می شود بسیاری از خانم ها بعد از بارداری دچار لک های دوران بارداری می شوند که بعد از زایمان نا پدید می شوند ، تیره شدن ناحیه تناسلی در زنان باردار به صورت موقت و در برخی موارد به صورت دائمی دیده خواهد شد . تشخیص نوع تیرگی و علت آن به عهده متخصص زنان و زایمان می باشد که می توان برای درمان آن روش های موثر را مد نظر قرار داد .

تیره شدن ناحیه تناسلی با تغییرات هورمونی

تغییرات هورمونی همیشه با عوارض بسیار زیادی همراه هست ، تیرگی و ایجاد لک های پوستی می تواند از شایع ترین علل تغییرات هورمونی باشد .

تیره شدن ناحیه تناسلی و کشاله ران نیز می تواند در اثر بهم ریختگی هورمون ها ایجاد شده باشد .

اصلاح نا مناسب واژن و تیرگی آن

از بین بردن موهای زائد با استفاده از تیغ و ژیلت جزو روش های نا ملایم برای اصلاح محسوب می شود که می تواند با ایجاد التهاب و زخیم کردن موهای این ناحیه ، نقش مهمی در تیرگی واژن داشته باشد .

برای سفید کردن واژن نیاز است تا از کرم های موبر و یا روش های دیگر مانند اپیلاسیون استفاده نمایید . یک نظریه ی ثابت نشده در رابطه با استفاده از اجسام فلزی هم وجود دارد که از بین بردن موهای زائد با استفاده از فلزات تیز مانند تیغ و ژیلت می تواند در زیاد شدن موهای بدن و تیره شدن پوست اثر داشته باشد . اما به طور کلی شیو کردن موهای زیر بغل و ناحیه تناسلی باعث ایجاد تیرگی می نماید.

لباس زیر نایلونی و تیره شدن واژن

پوشیدن لباس های زیر بسیار تنگ و پلاستیکی از مهم ترین علل تیرگی واژن می باشد ، باید لباس های روشن و نخی استفاده کنید . لباس های زیر نایلونی مانع از عبور هوا شده و البته رطوبت ناحیه تناسلی را در خود نگه می دارد که می تواند زمینه ساز بیماری و البته تیره شدن پوست بشود .

استفاده از لباس های نخی روشن و نازک می تواند در رفع تیرگی ناحیه تناسلی به شما کمک نماید . از طرفی لباس های زیر تنگ نیز می تواند عاملی برای تیرگی محصوب شود .

روش های سفید کردن واژن

روش های مختلفی برای رفع تیرگی ناحیه تناسلی وجود دارد که خانم دکتر نارسیس نصیری جراح زیبایی زنان در خصوص انواع روش های سفید کردن واژن و رفع تیرگی این ناحیه در ادامه صحبت هایی را خواهند داشت.

چه روش هایی برای سفید کردن واژن مورد استفاده قرار می گیرد؟

دکتر نارسیس نصیری در این خصوص این گونه بیان می کنند یکی از بهترین روش هایی که امروزه برای سفید کردن واژن استفاده از لیزر است. که یک عمل سرپایی و بدون درد می باشد.

مدت زمان سفید کردن واژن با لیزر چقدر است؟

مدت زمانی که برای سفید کردن واژن با لیزر توسط بهترین جراح زیبایی واژن نیاز است، زمانی حدود 15 الی  30 دقیقه می باشد.

آیا بعد از رفع تیرگی واژن با لیزر نیاز به بستری یا  استراحت است؟

دکتر نارسیس نصیری در پاسخ به این سوال این گونه بیان می کنند که ، بعد از این عمل می توانید فعالیت روزانه خود را شروع کنید و از سر بگیرید.

روش های سفید کردن واژن

میزان تاثیر گذاری استفاده از لیزر چقدر است؟

میزان تاثیر گذاری و پاسخ دهی بستگی به تیرگی اولیه پوست و میزان انتظار شما از سفید شدن این ناحیه است. معمولا بین یک تا سه جلسه تعداد جلسات مورد نیاز می باشد که به فاصله 30 الی 45 روز باید این روش سفید کردن تکرار شود.

چه ممنوعیت هایی در سفید کردن با لیزر وجود دارد؟

معمولا ممنوعیت های کاملی ندارد. به جز مواردی که عفونت حاد و فعال در ناحیه تناسلی وجود داشته باشد.مانند تبحال تناسلی، زگیل تناسلی یا سایر عفونت های حادی که باید درمان شود و بعد از درمان این بیماری های زنان ، این عمل بلیچینگ را انجام دهند.

اقدامات قبل از سفید کردن واژن با لیزر چیست؟

 • از سه روز قبل از عمل بلیچینگ و یا سفید کردن واژن، از اپیلاسیون ، شیو و برنزه کردن بایر پرهیز کرد.
 • مصرف هر گونه کرم سفید کننده از یک هفته قبل باید قطع شود.
 • از شب قبل از بلیچینگ با لیزر نباید نزدیکی داشته باشند.
 • برای انجام این روش سفید کردن واژن، باید 30 الی 45 دقیقه قبل از شروع از کرم های موضعی بی حس کننده استفاده کنید که شما دردی را در زمان لیزر احساس نکنید.

مراقبت های بعد از رفع تیرگی واژن با لیزر چیست؟

برای مراقبت های لازم دکتر نارسیس نصیری جراح زیبایی زنان این گونه بیان می کنند که ، مراقبت های بعد از لیزر بلیچینگ می توان به یک سری موارد اشاره کرد که شامل:

 • بعد از لیزر کمی سوزش در ناحیه تناسلی طبیعی است و شما می توانید از پماد های مسکن و ترمیمی تا یک هفته ، روزی دو بار استفاده کنید.
 • معمولا این ناحیه را باید خشک و تمیز نگه دارید و بعد از هر بار شستشو، با سشوار خشک نمایید.
 • سه الی پنج روز از رابطه جنسی باید پرهیز شود و از لباس های زیر نخی استفاده شود.
 • بهتر است که تا پنج روز الی یک هفته از رفتن داخل آب، استخر و وان خودداری شود.
 • برای پیشگیری از عفونت از آنتی بیوتیک های با دوز پایین به مدت پنج روز تا یک هفته استفاده کنید.

یک نکته بسیار مهم این است که افرادی که در خواست رفع موهای زائد با لیزر دارند، بهتر است که بلیچینگ قبل از رفع موهای زائد استفاده شود. به این علت که بعد از سفید کردناین ناحیه، تفاوت رنگ بین پوست و موهای زائد باعث می شود تا در هنگام لیزر موهای زائد، نتایج و باز خورد بهتری به دست آید.

سفید کردن واژن با کربوکسی تراپی  

یکی دیگر از روش های رفع تیرگی ناحیه تناسلی استفاده می شود، کربوکسی تراپی است. دکتر نارسیس نصیری با استفاده از کروبوکسی تراپی خدماتی مانند جوانسازی واژن و سفید کردن واژن را برای خانم های عزیزی که خواهان جوانی و زیبایی در این ناحیه هستند انجام می دهند.

نحوه سفید کردن واژن با کربوکسی تراپی

بعد از آن که ناحیه تناسلی و اطراف آن را با استفاده از کرم های موضعی، بی حس می کنند، با استفاده از سوزن های ریز، گازco2 را به داخل پوست این ناحیه تزریق می شود که از طریق افزایش خونرسانی و اکسیژن رسانی به این ناحیه جوانسازی و کلاژن سازی صورت می گیرد که باعث رفع تیرگی این ناحیه می شود.

تعداد دوره درمان تیرگی واژن با کربوکسی تراپی چقدر است؟

فاصله جلسات بین یک هفته تا 10 روز می باشد . تعداد جلسات مورد نیاز ، با توجه به میزان تیرگی پوست است . با این حال دکتر نارسیس نصیری در خصوص تعداد جلسات این گونه بیان می کنند که معمولا بین شش تا هشت جلسه برای درمان کافی است. روش های مختلفی برای رفع تیرگی ناحیه تناسلی وجود دارد که خانم دکتر نارسیس نصیری جراح زیبایی زنان در خصوص انواع روش های سفید کردن واژن و رفع تیرگی این ناحیه در ادامه صحبت هایی را خواهند داشت. برای دریافت پاسخ سوالات خود در خصوص روش های سفید کردن واژنمی توانند به خانم دکترنارسیس نصیری مراجعه می کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره با شماره ۲۲۵۸۵۷۰۵ تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید با اینستاگرام با ما در ارتباط باشید.

عوارض کربوکسی تراپی چیست؟

این روش عارضه را به همراه ندارد و یک روش مکمل است که همراه با لیزر استفاده می شود.

مراقبت های بعد از کربوکسی تراپی واژن

مراقبت هایی که بعد از این روش رفع تیرگی وجود دارد توسط بهترین جراح زیبایی واژن  به شما ارائه می شود ، همانند مراقبت های بعد از لیزر می باشد و باید به همان صورت رعایت شود.

کاربرد های دیگر کربوکسی تراپی

این روش را می توان همچنین همراه با میکرونیدلینگ برای رفع تیرگی پوست استفاده کرد.

سخن آخر

روش های مختلفی برای رفع تیرگی واژن وجود دارد که می توان از آن ها برای سفید کردن این ناحیه و به طبع آن افزایش اعتماد به نفس در خانم ها استفاده کرد.

نتایج این روش ها در صورتی که به درستی و نزد بهترین جراح زیبایی واژن  انجام شود، می تواند بیشترین ماندگاری را داشته باشد.

دکتر نارسیس نصیری

دکتر نارسیس نصیری

متخصص زنان و زایمان، جراح زیبایی زنان با ارائه بهترین و تخصصی ترین خدمات جراحی زیبایی واژن مانند لابیاپلاستی، جراحی تنگ کردن واژن، سفید کردن واژن در منطقه پاسداران تهران. دکتر نارسیس نصیری از سال ۱۳۷۸ به صورت تخصصی بر روی جراحی زیبایی واژن و زایمان بدون درد تمرکز ویژه داشته و تا کنون عمل های موفق با رضایتمندی بالای مراجعین عزیز را به همراه داشته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *