۵ دقیقه
جراحی زیبایی واژن

جراح زیبایی زنان در تهران

آنچه می خوانید...

جراحی زیبایی واژن

انواع جراحی های زیبایی واژن کدامند؟

زنان چرا برای انجام جراحی های زیبایی واژن اقدام می کنند؟

جراحی های زیبایی واژن چه مزایایی در پی دارد؟

جراحی های زیبایی واژن آیا خطراتی را در پی دارد یا خیر؟

در نوشتاری که در پیش رو دارید علاوه بر اینکه پاسخ های پرسش های فوق آمده است بسیاری از نکات دیگری که در زمینه جراحی زیبایی واژن که پر کاربردترین  جراحی زیبایی زنان در تهران  می باشد  و زنان از آن بی اطلاع اند نیز خواهد آمد.

انوع جراحی های زیبایی زنان کدامند؟

باید گفت در طول سالهای اخیر در سطح جهان انواع مختلفی از جراحی ها برای برطرف کردن طیفی خاص از مشکلات واژینال خانم ها بکار گرفته شده است که بعد از گذشت سالها تقریبا روش های نوینی پا به عرصه پزشکی گذارده است.

به طور کلی انواع جراحی هایی زیبای زنان از این قرارند:

پنهان کردن ناحیه ای از واژن که در زنان که مربوط به تحریک و لذت جنسی است و با نام نقطه G شناخته می شود. این مساله باعث می شود که زنان در هنگام رابطه بیشتر تحریک شوند در نتیجه به افزایش لذت جنسی می انجامد.

علاوه بر تمامی مواردی که در بالا ذکر شد روش های دیگری نیز وجود دارد که البته نسبت به مواردی که ذکر شد جزئی تر محسوب می شوند.

ولی روش های زیبایی واژن به طور عمده همان هایی است که در بالا ذکر کرده ایم.

لابیاپلاستی

یکی از جدیدترین و شایع ترین اعمال زیبایی واژن که این روزها آمار زیادی از زنان دست به چنین اقدامی می زنند لابیاپلاستی است.

در لابیاپلاستی تمامی هدف جراحی معطوف به این است که مشکلات و نقایصی که در بخشی لابیاها وجود دارد از بین برود. درواقع زنانی که لابیاهای بزرگ یا غیر قرینه دارند و یا اینکه در اثر علل مختلف دچار شلی و افتادگی لابیاها شده اند می توانند برای انجام لابیا پلاستی اقدام کنند.

واژینوپلاستی نیز از دیگر اقدماتی است که برای تنگ کردن واژن انجام می شود.

پرینورافی تمرکز بیشتری روی پرینه یعنی محلی که مابین مقعد و واژن قرار گرفته است دارد. به هر دلیلی اگر پرینه خانم ها مشکلاتی را روبرو شده باشد می تواند طی جراحی پرینورافی به راحتی برطرف کرد.

زنان چرا برای انجام جراحی های زیبایی واژن اقدام می کنند؟

زنان زیادی به دلایل مختلفی در نواحی واژینال خود با مشکلاتی مواجه خواهند بود. هرگاه زنان با مشکلی روبرو شوند می توانند برای رفع مشکل به یکی از انواع جراحی های زیبایی اقدام کنند. برای مثال:

 • آن دسته از زنانی که با افزایش سن و کهولت زیبایی و کیفیت واژن خود را در هنگام رابطه جنسی از دست داده اند می توانند از این روش ها برای حل مشکلات خود بهره ببرند.
 • آن دسته از زنانی که در اثر زایمان های متعدد دچار افتادگی و افرایش حالت ارتجاعی ( گشاد شدگی ) در بخش واژن شده اند نیز می توانند برای ترمیم و رفع نقایص به یکی از روش های درمانی  و زیبایی اقدام کنند.
 • زنانی که از بدو تولد یا بر اثر عوامل ژنتیکی و ارثی مشکلاتی را در ناحیه واژینال تجربه می کنند می توانند برای حل آنها به یک از انواع جراحی ها دست یازند. برای مثال هستند زنانی که لابیاهایی غیر قرینه و یا لابیاهای خیلی بزرگ دارند. این زنان مشکلات زیادی را با این مساله دارند از این رو می توانند لابیاپلاستی را به عنوان روش درمانی انتخاب کنند.

جراحی های زیبایی واژن آیا خطراتی را در پی دارد یا خیر؟

به طور قاطعانه می گفت اگر هر کدام از روش های جراحی برای بهبود و ترمیم وضعیت جسمی زنان از سوی متخصصین امر بکار گرفته شود قطعا  هیچ مشکلی برای زنان پیش نمی آید. درواقع باید گفت روش های درمانی مرسوم هیچ مشکلی ندارند و هیچ خطری را برای زنان اسجاد نمی کنند. تنها نکته ای که باید  در این زمینه مد نظر قراردهید این است که گاها شاید عدم تجربه و ناپختگی پزشک در نتیجه ناموفق درمان تاثیر بگذارد. از همین رو توصیه داریم که حتما برای انجام انواع جراحی ها باید از بهترین متخصصین و جراحان کمک بگیرید تا از احتمال خطر کاسته شود.

جراحی های زیبایی واژن چه مزایایی در پی دارد؟

مزیت هایی که می توان برای انواع مختلفی از جراحی زیبایی زنان بر شمرد این است:

 • افزایش زیبایی واژن
 • افزایش اعتماد به نفس در زنان
 • افزایش جذابت های جنسی در زنان
 • افزایش لذت جنسی در زنان
 • رفع شل شدگی، غیر قرینگی لابیاها، رفع بزرگی بیشاز حد لابیاها
 • کاهش حالت ارتجاعی واژن (تنگی واژن)
 • لیفت واژن 

مراقبت های بعد از انجام جراحی های زیبایی واژن

 • یکی از مهم ترین مراقبت هایی که باید داشته باشید این است که نباید تا مدت زمانی مشخص که تقریبا ده الی دو هفته است کارهای سنگین انجام دهید.
 • فعالیت های ورزشی و نیز حرفه ای ممنوع است
 • رابطه جنسی تا بهبودی وضعیت واژن نیز ممنوع است که در این زمینه باید با پزشک خود مشورت های لازم راداشته باشید .
 • از بلند کردن و یا جابجا کردن وسایل سنگین پرهیز کنید.

*یکی از نکات مهمی که باید در خاطر داشته باشید این است که در روند انجام جراحی ممکن است از نخ بخیه استفاده شود یا از لیزر برای بستن زخم استفاده کنند. این توصیه را داریم که مراقبت های لازم را تا زمانی که بخیه های جذبی جذب شوند و یا اینکه بخیه های غیر جذبی از بدن شما جدا شوند داشته باشید تا روند جراحی به درستی طی شود.

نتیجه گیری

یکی از مهم ترین نکاتی که باید در زمینه جراحی ها زیبایی واژن گفت این است که مراقبت های بعد از انجام انواع جراحی ها به اندازه خود جراحی و روند آن مهم است. پس این توصیه را از ما داشته باشید که تمام مراقبت های لازم را که از سوی پزشک دریافت می کنید مو به مو انجام دهید تا روند بهبودی تسریع و تسهیل پیدا کند.

دکتر نارسیس نصیری

دکتر نارسیس نصیری

متخصص زنان و زایمان، جراح زیبایی زنان با ارائه بهترین و تخصصی ترین خدمات جراحی زیبایی واژن مانند لابیاپلاستی، جراحی تنگ کردن واژن، سفید کردن واژن در منطقه پاسداران تهران. دکتر نارسیس نصیری از سال ۱۳۷۸ به صورت تخصصی بر روی جراحی زیبایی واژن و زایمان بدون درد تمرکز ویژه داشته و تا کنون عمل های موفق با رضایتمندی بالای مراجعین عزیز را به همراه داشته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *