۶ دقیقه
عکس قبل و بعد لابیاپلاستی

جراحی زیبایی لابیاپلاستی با لیزر

آنچه می خوانید...

جراحی لابیاپلاستی به ترمیم لابیامینور بیرون زده و آویزان در ناحیه تناسلی کمک می کند ، بسیاری از خانم ها از بزرگ بودن و عدم قرینگی لابیا در ناحیه تناسلی رنج می برند که این مورد می تواند فعالیت های روزانه و زندگی زناشویی آنها را تحت تاثیر قرار دهد.

بسیاری از افراد از اینکه نمی توانند به راحتی لباسهای تنگ بپوشند و یا فعالیت ها و ورزش های خاصی را انجام دهند گلایه دارند، اما بزرگترین مشکلی که در اثر بزرگ بودن و بیرون زدگی لابیا ایجاد میشود عدم اعتماد به نفس و رضایت جنسی می باشد که می تواند در طولانی مدت آثار تخریبی روحی بسیاری را برای فرد در پی داشته باشد.

یکی از درمان ها برای این عارضه لابیاپلاستی با لیزر است که در ادامه مطلب توضیحات لازم را ارائه نموده ایم . با ما همراه باشید.

لابیاپلاستی با لیزر

لابیاپلاستی با لیزر یکی از روش های عمل زیبایی واژن است که در آن ، به جای برش توسط تیغ جراحی از لیزر استفاده می شود. استفاده از لیزر یکی از تکنیک های نوین است که می‌تواند سرعت بیشتری به جراحی ببخشد و البته بدون نیاز به بیهوشی و با بی حسی موضعی این جراحی انجام شود.

لابیاپلاستی با لیزر کاملاً سرپایی بوده و حدود نیم ساعت زمان برای ترمیم لابیا در ناحیه تناسلی لازم دارد. سرعت و دقت جراح در استفاده از لیزر نیاز به تجربه و تخصص دارد که این اقدام باید توسط بهترین جراح زیبایی واژن انجام شود لابیاپلاستی با لیزر هیچگونه عارضه خاصی در طی ندارد و فرد میتواند بعد از انجام عمل به خانه باز گردد.

عکس قبل و بعد لابیاپلاستی

مزایای جراحی لابیاپلاستی با لیزر

  • استفاده از لیزر در جراحی لابیاپلاستی ابتلا به انواع عفونت ها را کاهش می دهد و همین طور خونریزی بعد از جراحی بسیار کم می باشد . در بسیاری از موارد خونریزی محل برش در زمان عمل بند آورده می شود و بعد از جراحی تنها مقداری خونابه در یک یاد روز ابتدایی بعد عمل، در ناحیه تناسلی دیده خواهد شد. عوارض جراحی لابیاپلاستی بسیار کم بوده و در موارد نادر ممکن است رخ دهد.
  • لابیاپلاستی با لیزر همزمان با برش بافت ناحیه تناسلی عروق خونی را نیز مسدود کرده و از شدت خونریزی می کاهد
  • همانطور که بیان شد لابیاپلاستی با لیزر بدون نیاز به بیهوشی است و به صورت کاملاً سرپایی قابل انجام می باشد برای انجام این جراحی تنها نیاز است که ناحیه تناسلی با بی حسی موضعی آماده شود.بی حسی با استفاده از پمادهای موضعی انجام می شود و بعد از اثر گذاری پماد جراح با آمپول بی حسی ناحیه تناسلی را به صورت کامل بی حس می کند.
  • لابیاپلاستی با لیزر نیازی به بستری شدن در اتاق بیمارستان ندارد و فرد بعد از انجام عمل به راحتی می تواند به خانه بازگردد و از یک هفته بعد از عمل فعالیت های روزمره را انجام دهد.
  • زمان انجام جراحی بالا با لیزر بسیار کوتاه می باشد و در صورتی که لابیا در ناحیه تناسلی نیازی به تغییرات اساسی و زمان بر نداشته باشد حدوداً ۳۰ دقیقه تا یک ساعت زمان نیاز دارد.

باقی ماندن آثار جراحی لابیاپلاستی با لیزر

بسیاری از خانم ها برای انجام جراحی لابیاپلاستی نگران باقی ماندن جای برش و برخی ها می باشند، در لابیاپلاستی با لیزر دقت و مهارت جراح به قدری زیاد است که بعد از انجام جراحی به هیچ عنوان اسکاری ناشی از لیزر باقی نمی ماند.

این جراحی که نیاز به ظرافت بسیار زیادی از جانب جراح دارد با دقت و مهارت انجام شده و بعد از افتادن بخیه های جذبی شاهد هیچ گونه آثاری از جراحی نخواهید بود. البته باید به این نکته دقت داشته باشید که در ماه‌های ابتدایی بعد از جراحی مقداری قرمزی و تورم در قسمت برش خورده دیده خواهد شد که به مرور زمان بعد از دوماه به خوبی از بین می رود و این مورد جای نگرانی ندارد .در این مدت از پماد و کرم های ترمیم کننده به صورت هم زمان استفاده می شود که می تواند به خوبی جای بخیه ها را التیام بخشد و قسمت های جراحی شده را به خوبی ترمیم نماید.

رابطه جنسی بعد از لابیاپلاستی با لیزر

تاثیر جراحی واژن بر میل جنسی

حدوداً دو ماه بعد از انجام جراحی لابیاپلاستی رابطه جنسی شما محدود می شود زیرا این ناحیه بسیار حساس بوده و برقراری تماس جنسی با فشار و وارد شدن آسیب به بافت آن همراه می باشد که می تواند احساس درد و ناراحتی در فرد ایجاد نماید.

همچنین بسیاری از خانمها در زمان مراجعه در رابطه با تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی سوال می‌کنند. نگرانی شما در خصوص کاهش میل جنسی بعد از عمل لابیاپلاستی کاملاً بی مورد می باشد و باید بدانید که این جراحی هیچگونه اثری بر روی نواحی حساس و تحریک کننده ناحیه تناسلی ندارد.

بد نیست بدانید که ناحیه کلیتورال که عصب ها و حس جنسی در آن قرار دارد، بالای لابیا می باشد. در حقیقت با برش لابیا تغییر و یا اتفاقی برای نواحی تحریک کننده جنسی نمی‌افتد.

در مقابل با از بین رفتن بزرگی لابیا ناحیه کلیتوریس مقداری بیشتر از گذشته بیرون می زند که این مورد نتیجه قابل قبولی را به همراه دارد چراکه تحریک و میل جنسی را افزایش می‌دهد.

امروزه لابیاپلاستی یکی از روش های های اصلاح میل جنسی شناخته می‌شود که با افزایش اعتماد به نفس در خانم ها و بالا رفتن کیفیت زندگی زناشویی همراه می باشد. این عمل زیبایی زنان که دارای آثار مثبتی برای فرد می باشد که توسط جراح زیبایی زنان انجام شده و دوره نقاهت نسبتاً کوتاهی را به همراه دارد ، بنابراین خانم های شاغل و کارمند نیز می توانند به راحتی این اقدام را انجام داده و بعد از گذراندن نقاهت یک هفته ای به محل کار بازگردند.

جراح نکات و مشاوره های لازم در این خصوص را در اختیار شما قرار داده و راهنمایی های مورد نیاز و همچنین مراقبت های بعد از انجام جراحی را به شما ارائه می نماید. همچنین می توانید بعد از انجام عمل جراحی با ایشان در ارتباط باشید.

دکتر نارسیس نصیری مشاوره آنلاین توسط سیستم پذیرش ماوراطب را به شما عزیزان ارائه می نماید. به کمک این سیستم می توانید بدون حضور در مطب و مراجعه به ایشان راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

تصویر دکتر نارسیس نصیری
دکتر نارسیس نصیری

دکتر نارسیس نصیری

متخصص زنان و زایمان، جراح زیبایی زنان با ارائه بهترین و تخصصی ترین خدمات جراحی زیبایی واژن مانند لابیاپلاستی، جراحی تنگ کردن واژن، سفید کردن واژن در منطقه پاسداران تهران. دکتر نارسیس نصیری از سال ۱۳۷۸ به صورت تخصصی بر روی جراحی زیبایی واژن و زایمان بدون درد تمرکز ویژه داشته و تا کنون عمل های موفق با رضایتمندی بالای مراجعین عزیز را به همراه داشته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *