۶ دقیقه
لیفت واژن

لیفت واژن مزایا، معایب، هزینه و ماندگاری

آنچه می خوانید...

لیفت واژن را با انجام جراحی و یا درمان های مختلف می توان انجام داد وشما خانم های عزیزی که خواستار زیبایی در همه جنبه های فیزیکی خود هستید می توانید این جراحی را نزد یکی از بهترین جراح زیبایی زنان انجام دهید و از نتیجه آن رضایت کامل به دست آورید.

جراحی لیفت واژن

امروزه بسیاری از خانم ها از گشاد شدن واژن بعد از زایمان و یا بعد از کاهش وزن شدید رنج می برند . البته ممکن است سبک زندگی و یا برخی از تغییرات آناتومی بدن باعث از بین رفتن حالت کشسانی واژن و در نهایت شل شدن واژن شود .

لیفت واژن به شما کمک می کند که آثار تخریبی به وجود آمده را از بین ببرید و به راحتی از داشتن اندام جنسی جوان و زیبا لذت ببرید .

عوامل شل شدن واژن

به طور کلی ممکن است برخی از موارد منجر به شل شدن عضلات واژن بشوند که در نهایت با گشادی واژن همراه شوند . مهم ترین علل ایجاد این عارضه شامل موارد زیر خواهد بود :

افزایش سن: به طور کلی یکی از عواملی که منجربه پیری و از دست رفتن زیبایی واژن می شود، افزایش سن است، با گذشت زمان، واژن به مرور شادابی اولیه خود را از دست می دهد.

زایمان: فردی که باردار می شود مسملا افزایش وزن خواهد داشت و همینطور در روند زایمان طبیعی، واژن حالت اولیه خود را از دست می دهد و ممکن است حتی دچار پارگی و افتادگی شدید شود.

افزایش وزن: عامل دیگری که منجربه از دست رفتن جوانی و شادابی وازن می شود، تغییرات وزن است.کاهش شدید وزن و همینطور افزایش وزن تغییراتی هستند که تاثیر منفی روی ظاهر واژن خواهند گذاشت.

اما این عوامل نه تنها تغییراتی در ظاهر واژن پدید می آورند بلکه ممکن است فرد در تحریکات جنسی دچار مشکل شده و یا درد داشته باشد، بدین ترتیب جراحی زیبایی واژن می تواند بسیار کمک کننده باشد. از آن به عنوان یک روش درمانی نیز استفاده کرد.

رفع شلی واژن

لیفت واژن و جراحی های مربوط به واژن یکی از مهمترین موضوعات خصوصی است که خانم های زیادی خواهان این چنین جراحی ها هستند ولی به دلیل این ممکن است خجالت بکشند و یا نمی توانند نیاز خود را بیان کنند، از انجام جراحی ها حتی برای درمان سر باز می زنند. دکتر نارسیس نصیری جراح زیبایی زنان به خانم های عزیز توصیه می نمایند حتما موارد مخصوص به بیماری ها  و جراحی های زنان را حتما جدی گرفته و در صورتی متخصص زنان انجام چنین جراحی هایی را توصیه می کنند، حتما پیگیری و انجام دهند.این جراحی به صورت همزمان با جراحی لابیاپلاستی قابل انجام خواهد بود.

لیفت واژن

لیفت واژن با نخ

یکی از تکنیک های کاربردی برای جوانسازی واژن استفاده از نخ در لیفت واژن است .

با استفاده از این روش می توان از انواع نخ های خاردار در قسمت های مختلف واژن استفاده کرد و با به کارگیری آن در دیواره ی ضعیف واژن باعث ایجاد کشیدگی و تقویت عضلات شد .

این نخ ها قابل جذب بوده و به خوبی با آناتومی بدن هماهنگی دارد . استفاده از آن ها بدون ایجاد دردسر و یا حساسیت برای فرد بسیار کار آمد و پرفایده است . نتایج حاصل از استفاده از نخ های واژینال برای تنگی واژن بسیار ایده آل و شگفت انگیز خواهد بود .

با استفاده از نخ های مخصوص می توان ایجاد تنگی در کانال واژن نمود و از طرفی هم باعث تغییر و اصلاح فرم پرینه شد .

لیفت واژن با لیزر 

امروزه استفاده از لیزر به طور گسترده ای

عوارض لیفت واژن  با لیزر

به دلیل استفاده از لیزر در این روش، ممکن است فرد کمی گرما و سوزش را احساس نماید. ولی اصلا جای نگرانی ندارد زیرا جراح زیبایی زنان قبل و حین جراحی می تواند به بیمار دارو های مسکن داده و از میزان برخی  از این عوارض بکاهد. بعد از اتمام جراحی نیز دیگر این عوارض دیده نمی شود.

عملا این جرایح بدون درد و فقط در 20 دقیقه انجام می شود. لیفت واژن با توجه به نیاز فرد سریع و آسان انجام می شود و نیازی به جراحی های تکمیلی ممکن است نباشد.

لیفت واژن را با انجام جراحی و یا درمان های مختلف می توان انجام داد وشما خانم های عزیزی که خواستار زیبایی در همه جنبه های فیزیکی خود هستید می توانید این جراحی را نزد یکی از بهترین جراح زیبایی زنان انجام دهید و از نتیجه آن رضایت کامل به دست آورید. برای دریافت پاسخ سوالات خود در خصوص لیفت واژن می توانند به خانم دکتر نارسیس نصیری مراجعه می کنند.  برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره با شماره ۲۲۵۸۵۷۰۵ تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید با اینستاگرام با ما در ارتباط باشید.

لیفت واژن با لیزر RF

استفاده از لیزر ها در همه جراحی های حساس به منظور ایجاد برش های دقیق انجام می شده است. اما امروزه از لیزر RF در میزان انرژی کمتر برای درمان بیماری های مختلف و جراحی های زیبایی زنان استفاده می شود. لیزر فرکشنال و یا همان RF برای گرم کردن بافت واژن، انقباض بافت موجود و تحریک کلاژن سازی جدید استفاده می شود. این روش درمانی و جراحی باعث بهبود عملکرد کل واژن می شود.

مزایای لیفت واژن با لیزر

 • عادی شدن و بهبود روند خونرسانی
 • تقویت ایمنی و کاهش ابتلا به عفونت های مکرر واژن
 • بازگرداندن استحکام دیواره واژن
 • بهبود خاصیت الاستیک واژن

اقدامات قبل و بعد از لیفت واژن

 • به منظور تاثیر پذیری هر چه بهتر این روش درمانی- زیبایی بهتر است درمان 7-10 روز قبل یا بعد از قاعدگی انجام شود.
 • 5 – 7 روز بعد از لیفت واژن توسط بهترین جراح زیبایی واژن  باید از فعالیت های جنسی خودداری کرد.
 • برای بهبود و کاهش تورم های بعد از عمل ، بهتر است پیاده روی انجام داد.

لیفت واژن

مزایای دیگر لیفت واژن

 • ایمن ، سریع ، بدون درد
 • درمان سریع
 • حداقل تهاجمی
 • بازسازی بسیار سریع و تاثیرگذار کلاژن
 • ایمن ، آسان و موثر
 • درد و جراحت زیادی ندارد
 • نتایج فوری وبعد از یک الی دوماه قابل لمس است.

برای رسیدن به حداکثر نتایج به چه تعداد جلسات درمانی نیاز است ؟

خانم دکتر نارسیس نصیری در این خصوص این گونه بیان می کنند که با توجه به شرایط بیمار، تعداد جلسات متفاوت است. با این حال بعد از گذشت 2 الی 3 جلسه درمان، می توانید نتیجه و تغییرات را مشاهده نمایید.

آیا می توان بعد از لیفت واژن باردار شد و زایمان کرد؟

لیفت واژن تاثیری در باروری، بارداری و زایمان ندارد و مانع این روند نمی شود. بنابراین می توانید بارداری را نیز بعد از لیفت واژن تجربه نمایید و نیازی نیست حتما بعد از زایمان لیفت نمایید.

https://www.apexmedicalcenter.co.th/article-en/knowledge-en/vaginal-lift-perfect-fit-inside-without-surgery/

دکتر نارسیس نصیری

دکتر نارسیس نصیری

متخصص زنان و زایمان، جراح زیبایی زنان با ارائه بهترین و تخصصی ترین خدمات جراحی زیبایی واژن مانند لابیاپلاستی، جراحی تنگ کردن واژن، سفید کردن واژن در منطقه پاسداران تهران. دکتر نارسیس نصیری از سال ۱۳۷۸ به صورت تخصصی بر روی جراحی زیبایی واژن و زایمان بدون درد تمرکز ویژه داشته و تا کنون عمل های موفق با رضایتمندی بالای مراجعین عزیز را به همراه داشته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *