۴ دقیقه
ماندگاری کربوکسی تراپی واژن چقدر است؟

ماندگاری کربوکسی تراپی واژن چقدر است؟

آنچه می خوانید...

ماندگاری کربوکسی تراپی واژن چقدر است؟

این که میزان ماندگاری کربوکسی تراپی واژن چقدر است همیشه به بدن فرد و نوع درمان بستگی دارد. در ادامه دکتر نارسیس نصیری متخصص زنان در خصوص کربوکسی تراپی واژن و میزان ماندگاری این  روش توضیح خواهند داد.

ماندگاری کربوکسی تراپی واژن چقدر است؟

نحوه ی عملکرد کربوکسی تراپی

زندگی ما به اکسیژن و دی اکسید کربن وابسته است و همیشه بدن ما در حال تولید این دو ماده است.  وجود دی اکسید کربن در خون نشان دهنده ی عملکرد ضعیف بدن و وجود این ماده در گردش خون است. به همین دلیل بدن در تلاش است تا خون را به وسیله ی گلبول های قرمز خون منتقل کند.

به همین دلیل جراح زیبایی زنان با تزریق مقدار بسیار کمی از دی اکسید کربن زیر سطح پوست، باعث افزایش گردش خون در ناحیه تزریق شده، می شود. این روش برای جوانسازی قسمت های مختلف بدن استفاده می شود  که یکی از این بخش های بدن واژن است که امروزه بسیار مورد توجه خانم های عزیز قرار گرفته است.

کربوکسی تراپی چگونه انجام می شود؟

کربوکسی تراپی مخصوصا کربوکسی تراپی واژن یک روش غیر جراحی است که در آن با استفاده از یک سوزن با قطر 0.3 میلی متر، دی اکسید کربن وارد بدن و در زیر پوست تزریق می شود. این ماده به راحتی در ناحیه مورد نظر درمان پخش خواهد شد.

آیا کربوکسی تراپی واژن درد دارد؟

همانطور که گفته شد، به دلیل این که فقط از یک سوزن برای تزریق استفاده می شود، فقط همان درد مختصر ایجاد می شود. ممکن است فقط بعد از تزریق و به مدت 10 الی 20 دقیقه ناحیه تززیق کمی گرم تر شود.

کربوکسی تراپی چه تاثیری بر جوانسازی واژن دارد؟

همانطور که در بالا بیان شد، به دلیل آن که اکسیژن رسانی در تمامی بخشی که تزریق صورت گرفته است انجام می شود، جوانسازی بافت ها انجام می شود. حال اگر این تزریق در واژن صورت گیرد، علاوه بر این که باعث جوانسازی واژن می شود، در بهبود عملکرد آن نیز تاثیر گذار است. بنابراین کربوکسی تراپی واژن توسط بهترین جراح زیبایی واژن سبب می شود تا تغییراتی مانند بهبود عملکرد واژن، برطرف شدن سستی های بافت واژن، افزایش حساسیت ها و عملکرد جنسی می شود. همچنین می توان برای ترمیم زخم ها و اسکار هایی که به دلیل زایمان ایجاد شده است، از این روش استفاده نمود.

چه تعداد جلسه کربوکسی تراپی واژن برای درمان کافی است؟

تعداد جلسات با توجه به نیاز فرد و درمان هایی است که می خواهند انجام دهند که بعد از معاینه جراح زیبایی زنان انجام مشخص می شود. دکتر نارسیس نصیری در این خصوص بیان می کنند که تعداد جلسات كربوكسي ٥-٦ جلسه به فاصله ي يك هفته ،ماندگاري ٦-٨ ماه و هر 6 الی 8  ماه توصیه می شود تا جلسات درمان تكرار شود، که باید درمان در روز های اول هر روز انجام شود و بعد از مدتی به هفته ای یک الی دو جلسه برسد. مدت زمان این نوع از درمان بستگی به تعداد نواحی تحت درمان دارد و چیزی حدود 10 الی 25 دقیقه زمان خواهد برد.

این که میزان ماندگاری کربوکسی تراپی واژن چقدر است همیشه به بدن فرد و نوع درمان بستگی دارد. دکتر نارسیس نصیری متخصص زنان در خصوص کربوکسی تراپی واژن و میزان ماندگاری کربوکسی تراپی واژن این  روش به شما توضیح خواهند داد. برای دریافت پاسخ سوالات خود در خصوص میزان ماندگاری کربوکسی تراپی واژن  می توانند به خانم دکتر نارسیس نصیری مراجعه می کنند.  برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره با شماره ۲۲۵۸۵۷۰۵ تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید با اینستاگرام با ما در ارتباط باشید.

نتیجه کربوکسی تراپی واژن

بعد از گذشت چیزی حدود 5 جلسه ممکن است تغییرات را در ظاهر و عملکرد واژن متوجه شوید. در جلسات10 به بعد  تغییرات مشهود تر خواهد بود همچنین توصیه می شود قبل از جراحی لابیاپلاستی از این تکنیک استفاده نمایید. بهترین جراح زیبایی واژن مشاوره های لازم را در اختیار شما قرار می دهد. 

ماندگاری کربوکسی تراپی واژن چقدر است؟

میزان ماندگاری این  روش علاوه بر نحوه ی درمان به نحوه ی زندگی فرد  هم بستگی دارد. به طور کلی بین 5 الی  ماه ماندگاری  خواهد داشت که برای حفظ آن نیاز به درمان دوره ای سالیانه دارد.

https://milfordmd.com/procedures/body/carboxytherapy-cellulite-treatment/

دکتر نارسیس نصیری

دکتر نارسیس نصیری

متخصص زنان و زایمان، جراح زیبایی زنان با ارائه بهترین و تخصصی ترین خدمات جراحی زیبایی واژن مانند لابیاپلاستی، جراحی تنگ کردن واژن، سفید کردن واژن در منطقه پاسداران تهران. دکتر نارسیس نصیری از سال ۱۳۷۸ به صورت تخصصی بر روی جراحی زیبایی واژن و زایمان بدون درد تمرکز ویژه داشته و تا کنون عمل های موفق با رضایتمندی بالای مراجعین عزیز را به همراه داشته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *