۴ دقیقه
نگرانی خانم ها در بارداری

نگرانی خانم ها در بارداری

آنچه می خوانید...

نگرانی خانم ها در بارداری

بسیاری از خانم های عزیزی که می خواهند باردار شوند و یا باردار هستند از خانم دکتر نارسیس نصیری متخصص زنان و زایمان در خصوص برخی از نگرانی های خود از ایشان سوالاتی را مطرح می کنند. بسیاری از این سوالات زمانی پرسیده می شود که خانم ها به تازگی متوجه باردار بودن خود شده اند .

در ادامه خانم دکتر نارسیس نصیری درباره این نگرانی ها توضیحاتی را خواهند داد.

مصرف دارو های غیر تجویزی چه تاثیری بر جنین دارد؟

برخی از خانم ها با استرس زیادی به مطب خانم دکتر نارسیس نصیری به دلیل مصرف برخی از دارو های معمول مانند دارو های سرما خوردگی و یا برخی از مسکن ها مراجعه می کنند و خیلی نگران هستند.

دکتر نصیری این مورد را این گونه توضیح می دهند که در مراقبت های بارداری، قانونی وجود دارد به نام همه یا هیچ . یعنی دارو های شیمیایی اغلب تا 8 هفته یا هیچ اثری بر حاملگی نمی گذارد و اثر مضری بر روی جنی ندارد و یا اثر دارو ها باعث از بین رفنن جنین می شود.

نبابراین اگر این دارو ها خیلی قوی باشد، قبل از آن که شما متوجه شوید که باردار هستید، جنین از بین خواهد رفت و هیچ علائمی از بارداری نخواهید داشت.

مگر آن که دارو هایی مصرف شده باشد که زمانی که متخصص برای شما تجویز می نماید، سفارش اکید کرده باشد که اصلا نباید در دوران مصرف این دارو ها باردار شوید. ای موارد بیشتر باید نگران کننده باشد.

بنابراین نیازی نیست که خود را نگران کنید. می توانید به دکتر نارسیس نصیری مراجعه کرده و در این خصوص با ایشان صحبت نمایید.

برخی از بیماری هایی که  خانم ها باید زیر نظر متخصص باردار شوند عبارتند از :

  • دیابت
  • فشار خون
  • صرع
  • اسم
  • ام اس

و …

در ادامه به توضیح برخی از این بیماری ها و شرایط باردار شدن هر کدام خواهیم پرداخت.

باردار شدن در خانم های دیابتی

بسیاری از خانم هایی که به دیابت مبتلا هستند، مایلند تا مادر شدن را تجربه نمایند ولی به دلیل آن که به دیابت مبتلا هستند، می ترسند و به متخصص زنان و زایمان برای این امر مراجعه می نمایند.

دکتر نارسیس نصیری ب این خانم های عزیز را این گونه راهنمایی می کنند که این خانم ها می توانند بارداری را تجربه کرده و فرزندی سالم به دنیا آورند.

این سوالی که برای خانم های مبتلا پیش می آید این است که ، بارداری برای خانم های مبتلا به دیابت خطرناک نیست؟

پاسخ دکتر نصیری متخصص زنان به این سوال خیر است. زیرا با انجام مراقبت های ویژه و داشتن رژیم غذایی سالم می توانند بارداری و زایمان سالمی را داشته و فرزندی سالم به دنیا آورند.

بسیاری از خانم های عزیزی که می خواهند باردار شوند و یا باردار هستند از خانم دکتر نارسیس نصیری متخصص زنان و زایمان در خصوص برخی از نگرانی های خود از ایشان سوالاتی را مطرح می کنند. بسیاری از این سوالات زمانی پرسیده می شود که خانم ها به تازگی متوجه باردار بودن خود شده اند . برای دریافت پاسخ سوالات خود در خصوص بیماری ها و نگرانی های دوران بارداری می توانند به خانم دکتر نارسیس نصیری و یا بهترین جراح زیبایی واژن مراجعه می کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره با شماره ۲۲۵۸۵۷۰۵ تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید با اینستاگرام با ما در ارتباط باشید.

باردار شدن در خانم های مبتلا به فشار خون

همانند خانم هایی که دارای دیابت هستند، خانم های مبتلا به فشار خون زمانی که زیر نظر بهترین دکتر زنان باشند می توانند با برنامه ریزی صحیح برای دارو ها و داشتن رژیم غذایی مناسب به راحتی بارداری را تجربه نمایند. بسیاری از خانم ها قبل از بارداری هیچ گونه علائم فشار خون را نداشته و در این دوران است که به فشار خون مبتلا می شوند. توصیه دکتر نارسیس نصیری این است که خانم های عزیزی که به این عارضه مبتلا هستند، با رعایت رژیم غذایی سالم و صحیح خود می توانند، بارداری سالمی را تجربه نمایند.

صرع و بارداری

از هر دو میلیون نفر در دنیا یک نفر به صرع مبتلاست. خانم هایی که به این بیماری مبتلا هستند، همواره نگران این موضوع می باشند که آیا می توانند مادر شدن را تجربه نمایند؟

دکتر نارسیس نصیری به این خانم های عزیز این گونه بیان می کنند که بله .

تحقیقات نشان داده است در صورت مصرف دارو های تجویزی زیر نظر متخصص مغز و اعصاب و دکتر زنان می توان 9 ماه بیماری را کنترل کرد و بارداری سالمی را پشت سر گذاشت.

پس با انجام دقیق مراقبت های دوران بارداری می توان به راحتی زایمان نیز انجام داد و فرزند سالمی را به دنیا آورد.

دکتر نارسیس نصیری

دکتر نارسیس نصیری

متخصص زنان و زایمان، جراح زیبایی زنان با ارائه بهترین و تخصصی ترین خدمات جراحی زیبایی واژن مانند لابیاپلاستی، جراحی تنگ کردن واژن، سفید کردن واژن در منطقه پاسداران تهران. دکتر نارسیس نصیری از سال ۱۳۷۸ به صورت تخصصی بر روی جراحی زیبایی واژن و زایمان بدون درد تمرکز ویژه داشته و تا کنون عمل های موفق با رضایتمندی بالای مراجعین عزیز را به همراه داشته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *