۴ دقیقه
کربوکسی تراپی واژن

کربوکسی تراپی واژن چیست ؟

آنچه می خوانید...

کربوکسی تراپی واژن

راهکارهای علمی بسیار زیادی امروزه کشف و ابداع شده اند تا پزشکان و متخصصان حوزه زیبای را در رسیدن به اهداف متعدد و مختلفشان یاری رسانند. یکی از این روشها کربوکسی تراپی است. در این مقاله شما را با این روش بسیار جالب آشنا می کنیم و نشان می دهیم که در حال حاضر جراح زیبایی زنان در تهران چگونه با استفاده از این روش کارآمد به ساده ترین شکل و موثرترین حالت می تواند در زیبا سازی پوست و جوان سازی دیگر اندامهای شما موفق باشد.

کربوکسی تراپی واژن

کربوکسی تراپی

این روش که توسط بهترین جراح تنگ کردن واژن انجام می شود ، در حقیقت با استفاده از تزریق گاز دی اکسید کربن با سوزن های بسیار ظریف می تواند باعث افزایش خون و اکسیژن رسانی به بافت شد که پزشک متخصص از این خاصیت برای جوانسازی و تحریک کلاژن سازی پوست استفاده می کند.

کاربرد کربوکسی تراپی

خانم دکتر نارسیس نصیری در خصوص کابرد های از کربوکسی تراپی این گونه بیان می کنند که برای جوانسازی صورت،  از بین بردن چین های بسیار ظریف اطراف چشم، کبودی های اطراف چشم، رفع خطوط استریا که به دلیل چاق و لاغری و یا بارداری در اندام های بدن اتفاق می افتد و از بین بدون سلولیت ها وچربی های موضعی می شود، استفاده نمود.

کربوکسی تراپی واژن

کاربرد متداولی  که کربوکسی تراپی برای خانم ها دارد و بسیار رواج پیدا کرده است،  کربوکسی تراپی برای جوانسازی ناحیه تناسلی، سفید  کردن واژن و علاوه بر آن برطرف کردن خشکی و یا آتروفی واژن است . که در این روش با استفاده از تحریک کلاژن ها و فیبروبلاست ها این کار انجام می شود.

یکی دیگر از کابرد کربوکسی تراپی، از بین بردن اسکار ها، مخصوصا اسکار های زایمان های سزارین می باشد.

با این حال در کنار روش کربوکسی تراپی استفاده از روش های دیگر جوانسازی مانند میکرونیدلینگ و پلاسما تراپی  توسط بهترین جراح زیبایی واژن نیز بسیار اثر بخش خواهدبود.

تاثیر کربوکسی تراپی بر جوان سازی پوست

همانطور که گفتیم، افزایش تراکم اکسیژن در زیر پوست افزایش جریان خون را به همراه خواهد داشت. این عمل به مرور منجر به ساخته شدن مویرگ های جدید و همچنین بازسازی و تولید بیشتر رشته های کلاژن و الاستین در ناحیه هدف خواهد شد.

کاربردهای کربوکسی تراپی در پزشکی و زیبایی

 • از کربوکسی تراپی می توان برای موارد درمانی و پزشکی تا عمل های زیبایی و جوانسازی استفاده کرد. برای مثال می توان به کاربردهای زیر اشاره کرد.
 • رفع تیرگی دور چشم
 • از بین بردن ترک های پوستی ناشی از چاقی و حاملگی مشهور به استرچ مارک
 • کاهش توده چربی موضعی و سیلوئیت
 • از بین بردن چروک های صورت و دور چشم
 • درمان جای جوش و اسکارهای ناشی از سوختگی، آکنه و جراحی
 • تسریع بهبود زخم های عروقی
 • رفع شل شدگی و افتادگی پوست
 • از بین بردن خطوط دور دهان، خط خنده، اخم و جوانسازی پشت دست، دکلته و گردن
 • قبل و بعد از لیپوساکشن برای تکمیل آن و از بین بردن عوارض پوستی آن
 • درمان ریزش مو
 • کاربرد ورزشی برای کاهش درد و اسپاسم ماهیچه
کاربرد متداولی  که کربوکسی تراپی برای خانم ها دارد و بسیار رواج پیدا کرده است،  کربوکسی تراپی برای جوانسازی ناحیه تناسلی، سفید  کردن واژن و علاوه بر آن برطرف کردن خشکی و یا آتروفی واژن است.برای دریافت پاسخ سوالات خود در خصوص کربوکسی تراپی واژن می توانند به خانم دکتر نارسیس نصیری مراجعه می کنند.  برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره با شماره ۲۲۵۸۵۷۰۵ تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید با اینستاگرام با ما در ارتباط باشید.

جوانسازی واژن با کربوکسی تراپی

همانطور که دیدید از کربوکسی تراپی برای درمان بسیار یاز عوارض پوست و مو و همچنین جوان سازی پوست و از بین بردن چین وچروک و… استفاده می شود. تجربه جراحان زیبایی نشان داده است که از این تکنولوژی و دانش می توانیم برای بازسازی و بهبود عملکرد عروق خونی در ناحیه واژن زنان و برای رفع خشکی واژن و از بین بردن ایرادهای پوستی در ناحیه اندام تناسلی بهره ببریم.

این دانش به ما امکان داده تا با کمترین هزینه و موثرترین شیوه بتوانیم در جوان سازی واژن برای زنان به موفقیت های ویژه ای دست یابیم. این نوع از جراحی زیبایی برای بسیاری از زنان بهترین راهکار جوان سازی پوست و زیبا سازی واژن خواهد بود.

دکتر نارسیس نصیری

دکتر نارسیس نصیری

متخصص زنان و زایمان، جراح زیبایی زنان با ارائه بهترین و تخصصی ترین خدمات جراحی زیبایی واژن مانند لابیاپلاستی، جراحی تنگ کردن واژن، سفید کردن واژن در منطقه پاسداران تهران. دکتر نارسیس نصیری از سال ۱۳۷۸ به صورت تخصصی بر روی جراحی زیبایی واژن و زایمان بدون درد تمرکز ویژه داشته و تا کنون عمل های موفق با رضایتمندی بالای مراجعین عزیز را به همراه داشته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *